Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

9. Rudens Stādu parāde

18.09.2013.

 9. Rudens Stādu parāde notika 2013. gada 21. septembrī – tradicionāli Bulduru Dārzkopības vidusskolas pasniedzēju un studentu lolotajā dārzā.

Rudens Stādu parādes notiek sezonas ražas laikā, un stādu audzētavas no visas Latvijas piedāvā plašā klāstā augļu kokus un ogulājus, dekoratīvos kokus un krūmus, kā arī daudzgadīgās puķes un citus stādus. Arī šis gads nebija izņēmums un un liela daļa stādu audzētavu un dārzu preču tirgotavu  piedāvāja plašu sortimentu ar lielām atlaidēm. LU Rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētava "Babīte" Stādu Parādē piedāvāja 48 dažādu rododendru sugu un šķirņu stādus.

Stādu audzētāju biedrības organizētās Stādu parādes ir vienīgie nozares pasākumi, kur apmeklētājiem ir garantija par to, ka piedāvājumā ir tikai Latvijā audzēti stādi. To kontrolē speciāli izveidota ētikas komisija, kas pārliecinās par stādu atbilstību biedrībā pieņemtajai definīcijai „Kas ir Latvijā audzēts stāds?”. Plašāku informāciju iespējams iegūt www.stadi.lv.

 

 

Organizatori: Stādu audzētāju biedrība
Atbalstītāji: SIA „Onava”, Bulduru Dārzkopības vidusskola, Jūrmalas pilsētas Dome, SIA Laflora
Informatīvais atbalsts: Dārzkopības portāls
www.horti.lv, ziņu portāls TVNET.lv, radio Star FM, portāls Delfi.lv, žurnāls Dārza pasaule, sociālais tīkls Draugiem.lv