Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Rudens Stādu parāde

15.08.2012.

22. septembrī Bulduros notika 8. Rudens Stādu parāde

 

Tradicionālā Rudens Stādu parāde Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā šogad notika jau astoto gadu pēc kārtas. Stādu audzētavas no visas Latvijas plašā klāstā piedāvāja augļu kokus un ogulājus, dekoratīvos kokus un krūmus, kā arī daudzgadīgās puķes un citus stādus. Arī Rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētava "Babīte"  piedāvāja apmeklētājiem vairāk nekā 60 rododendru sugu un šķirņu dažādības. Interese par pasākumu bija liela un apmeklētāju bija ļoti daudz.

Stādu audzētāju biedrības organizētās Stādu parādes ir vienīgie šāda veida pasākumi, kur apmeklētāji var būt 100% droši, ka piedāvājumā ir tikai Latvijā audzēti stādi, jo to nodrošina īpaši pirms Stādu parādēm izveidota ētikas komisija, kas pārliecinās par stādu atbilstību biedrībā pieņemtajai definīcijai „Kas ir Latvijā audzēts stāds?”. Plašāku informāciju ir iespējams iegūt www.stadi.lv.


Nākamā gada pavasarī Latvijas stādu audzētāji aicina visus interesentus uz 10. Latvijas Stādu parādi, kas notiks 3. un 4. maijā Siguldā, Svētku laukumā.

Seko Stādu parādēm: www.draugiem.lv/staduparade/


http://www.horti.lv/