Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

12. Latvijas Stādu parāde

28.04.2015.

1. un 2. maijā Siguldā

Siguldas Svētku laukumā 2015. gada 1. un 2. maijā norisināsies jau 12. Latvijas Stādu parāde, kas ir Latvijā lielākais nozares pasākums. Latvijas Stādu parāde ierasti pulcēs gan dārzkopības profesionāļus, gan entuziastus no visas Latvijas un kaimiņzemēm.

Kā jau katru gadu, būs iespējams iegādāties dažnedažādus stādus, dārzkopības piederumus, kā arī saņemt konsultācijas no profesionāliem dārzniekiem un stādu audzētājiem.

Latvijas Stādu parādes pamatprincips ir piedāvāt tikai Latvijā audzētus stādus no Latvijas stādu audzētavām, tādējādi popularizējot pašmāju stādu audzēšanas nozari. Pērn Latvijas Stādu parādē piedalījās aptuveni 160 Latvijas stādu audzētāji, katrs ar savu īpašo pieeju un ieguldījumu nozares attīstībā, aptuveni 50 dārza tehnikas un preču tirgotāji, kā arī aptuveni 200 amatnieki. Arī 12. Latvijas Stādu parādē sagaidāms liels dalībnieku skaits, nodrošinot ļoti plašu izvēli parādes apmeklētājiem. Pasākumu organizē Stādu audzētāju biedrība (SAB), sadarbībā ar Siguldas novada Domi.