Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Prof. R. Kondratovičs kopā ar LZA prezidentu O. Spārīti Foto: U.Kondratovičs
Prof. R. Kondratovičs kopā ar LZA prezidentu O. Spārīti Foto: U.Kondratovičs
Prof. R. Kondratovičs kopā ar LZA prezidentu O. Spārīti Foto: U.Kondratovičs Profesoru sveic Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs. Foto: Rīgas dome Kopbilde. Foto: Rīgas dome
Sveicam mūsu vadītāju!

19.11.2015

Rīgas domes un Latvijas Zinātņu akadēmijas balva profesoram Rihardam Kondratovičam

18. novembrī Rīgas domes  svinīgajā sēdē par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 97. gadadienai tika pasniegti pilsētas augstākie apbalvojumi.

Rīgas domes un Latvijas Zinātņu akadēmijas balvu saņēma dr.habil.biol, profesors, LZA akadēmiķis Rihards Kondratovičs par izcilu selekcionāra darbu, ieguldījumu daiļdārzniecībā un Rīgas atpazīstamības veicināšanu pasaulē. Viņu šim apbalvojumam izvirzīja Latvijas Zinātņu akadēmija.

"Gada rīdzinieka" balvu šogad saņēma māksliniece Džemma Skulme par ieguldījumu Latvijas mākslas un sabiedriskās dzīves attīstībā un Rīgas atpazīstamības veicināšanu pasaulē.

Ar RD Atzinības rakstiem tika apbalvots Latvijas radio koris un tā mākslinieciskais vadītājs Sigvards Kļava par izcilu muzikālo sniegumu un Rīgas vārda popularizēšanu pasaulē.

Par daudzpusīgas augstākās izglītības attīstību un sekmīgu ārvalstu studentu piesaisti Atzinības raksts piešķirts Rīgas Stradiņa universitātes rektoram, profesoram Jānim Gardovskim.

Sirds ķirurģijas centra vadītājs, profesors Romans Lācis tika apbalvots par izcilu ieguldījumu medicīnas zinātnes attīstībā un sekmīgu starptautisko sadarbību.