Šo sestdien piedalīsimies ražas svētkos un stādu tirdziņā Bulduru dārzkopības vidusskolas parkā

2.oktobrī no plkst. 9:00-16:00 Bulduros, Bulduru Dārzkopības vidusskolas parkā Viestura ielā 6, Jūrmalā.

Visa pasākuma garumā parka tirdziņā pie amatniekiem, zemniekiem un dažādu arodu pratējiem būs iespēja iegādāties daudzveidīgu produkciju. Kopumā plānotais dalībnieku skaits – vairāk kā 100 dažādu amatnieku, mājražotāju un stādu audzētāju.

Svētkos būs iespēja piedalīties paraugdemonstrējumos, kuros Bulduru Dārzkopības vidusskolas pasniedzēji konsultēs par dārzos darāmiem darbiem, augu audzēšanu un pavairošanu.

Apmeklētāji varēs piedalīties atraktīvās izklaidēs gan lieliem, gan maziem- spēlēt lielgabarīta koka spēles veiklībai un atjautības asināšanai, vai piedalīties Ķirbja velšanas stafetē. Mazākie varēs barot trusīšus vai kaziņu un braukt ponija mugurā.

Zinātkārie varēs ņemt dalību meistarklasēs un konkursos – Rudens floristikas demonstrējumos, no rudens lapām pagatavot rozes, droši uzkāpt kokā kopā ar arboristu, kā arī citās dalībnieku – mājražotāju organizētās meistarklasēs. Būs arī rudens velšu degustācijas un ražas izstāde.
Pasākuma apmeklētāji varēs iepazīties ar dendroloģiskiem retumiem, kas vairāk nekā simts gadu garumā atraduši paliekošas mājas skolas vēsturiskajā parkā. Īpaši skaisti rudenī ir sarkanlapu ozoli, romantiskais skats pār dīķi uz veco skolas ēku.

– Amatnieku un mājražotāju tirdziņš
– Meistarklases
– Izklaides un izstādes
– Koncerti un radošās darbnīcas.

Ieeja pasākumā – brīva, iebraukšana Jūrmalā bez maksas!

Pasākums plānojas realizēties ņemot vērā visus epidemioloģiskās drošības noteikumus.

Dalīties